Dermatologia estetyczna

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK I BRUZD

głównie fałdów nosowo-wargowych, opadających kącików ust, powiększanie i modelowanie konturu ust. Efekt leczenia jest natychmiastowy, po zabiegu 1-2 dni może się utrzymywać zaczerwienienie i tkliwość w miejscu wstrzyknięcia preparatu. Efekt leczenia utrzymuje się ok 8 mieś. Użyty preparat jest bardzo bezpieczny, ponieważ jest naturalnym składnikiem skóry, objawy uboczne to przejściowy obrzęk skóry, wybroczyny czy sińce, objawy te są przemijające i nie wymagają leczenia.

Botoks

Botox

LIKWIDOWANIE ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

czyli niwelowanie zmarszczek górnej części twarzy: poziomych linii czołowych, pionowych zmarszczek między brwiami, czy tzw. "kurzych łapek" w okolicy oczu

.Zabieg jest praktycznie bezbolesny, krótkotrwały i zwykle nie pozostawia siniaków czy zaczerwienień. Efekt w postaci porażenia czynności mięśnia odpowiadającego za powstawanie zmarszczek pojawia się po okresie kilku dni i utrzymuje się do 6 mieś.Jest to bezpieczna i skuteczna procedura redukowania zmarszczek mimicznych.

MEZOTERAPIA

polega na serii mikrowstrzyknięć w powierzchowne warstwy skóry. Stosowana w profilaktyce i leczeniu starzenia się skóry. Po zabiegu zmarszczki znikają, a skóra staje się sprężysta i elastyczna. Efekt jest widoczny po pierwszym zabiegu, ale w celu maksymalnej poprawy wykonuje się serię 2-4 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych. Mezoterapia stosowana jest w okolicach twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Zabieg zwykle wymaga znieczulenia zewnętrznego kremem Emla. Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne wybroczyny czy grudki, które znikają w ciągu kilku dni.


Warning: Undefined variable $ilosc_wynikow in /home/spebk/domains/revitaderm.pl/public_html/index.php on line 61